Εγγραφή στο xMall.gr μέσω e-mail, για να λαμβάνετε όλες τις προσφορες και τις εκπτώσεις πρώτοι!
Βάλτε εδώ το e-mail σας:
Τρίτη, 3 Φεβρουαρίου 2015

«ski bus κλαουδατος»: ημερησια εκδρομη 1 ατομου παρνασσο καλαβρυτα





«ski bus κλαουδατος»: ημερησια εκδρομη 1 ατομου παρνασσο καλαβρυτα
Περιλαμβανει:Μια (1) ημερησια εκδρομη για 1 ατομο που περιλαμβανει μεταβαση & επιστροφη στα Χιονοδρομικα Κεντρα Παρνασσου η Καλαβρυτων με το «Ski Bus Klaoudatos». Για Χιονοδρομικο Καλαβρυτων:Σημεια Αναχωρησης & Ώρες για Ski Bus (Συνολικη Διαρκεια 3 ωρες)
  • Γλυφαδα (Φαναρια Μεταξα & Ποσειδωνος – τερμα λεωφορειων) 04:45
  • Άλιμος (Αλιμου & Ποσειδωνος / πρωην Habitat) 04:50
  • Π.Φαληρο (Πραππας) 04:55
  • Φλοισβος (Παχος)... 04:55
  • Αμφιθεας (Συγγρου & Αμφιθεας) 05:00
  • Στροφη Νεας Σμυρνης (Πατριαρχης) 05:05
  • Άγιος Σωστης (Εκκλησια) 05:05
  • Καλλιμαρμαρο 05:10
  • Hilton 05:15
  • Αμπελοκηποι (Αθηναιον) 05:20
  • Φαρος Ψυχικου (φαναρι Αγ. Βαρβαρας) 05:25
  • Μαρουσι (Flocafe) 05:30
  • Μαρουσι (εναντι Γερμανος) 05:35
  • Κηφισια (τροχονομος) 05:45
  • Κηφισο εναντι ΚΤΕΛ (Peugeot) 06:10
  • Θηβων & Καβαλας (Media Markt) 06:15
  • Παλατακι (Βασιλοπουλος) 06:20
  • Δαφνι 06:25
  • Ελευσινα 06:30
  • Μεγαρα (Goodys) 06:40
  • Ισθμος Κορινθου (24 ωρες) 07:10
  • Πουντα (Διασταυρωση) 07:50
  • Καλαβρυτα (καταστημα ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ) 08:40
Αναχωρηση απο το Χιονοδρομικο Καλαβρυτων προς Αθηνα στις 16.00.Στην επιστροφη ακολουθουνται οι αντιστροφες στασεις με την αναχωρηση. Για Χιονοδρομικο Παρνασσου:Σημεια Αναχωρησης & Ώρες για Ski Bus (Συνολικη Διαρκεια 2 ωρες & 40’)
  • Γλυφαδα (Φαναρια Μεταξα & Ποσειδωνος – τερμα λεωφορειων) 04:45
  • Άλιμος (Αλιμου & Ποσειδωνος / πρωην Habitat) 04:50
  • Π.Φαληρο (Πραππας) 04:55
  • Φλοισβος (Παχος) 04:55
  • Αμφιθεας (Συγγρου & Αμφιθεας) 05:00
  • Στροφη Νεας Σμυρνης (Πατριαρχης) 05:05
  • Άγιος Σωστης (Εκκλησια) 05:05
  • Καλλιμαρμαρο 05:10
  • Hilton 05:15
  • Αμπελοκηποι (Αθηναιον) 05:20
  • Φαρος Ψυχικου (φαναρι Αγ. Βαρβαρας) 05:25
  • Μαρουσι (Flocafe) 05:30
  • Μαρουσι (εναντι Γερμανος) 05:35
  • Κηφισια (τροχονομος) 05:45
  • Γεφυρα Βαρυμπομπης 06:00
  • Αγ. Στεφανος (Goodys) 06:05
  • Λειβαδια (BMW Γεωργοπουλος) 07:15
  • Καταστημα ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ (διασταυρωση Διστομου) 07:30
  • Αραχωβα (Αραχωβα Inn) 08:00
  • Αραχωβα (Ξενια) 08:05
  • Λιβαδι (πρωην Καταστημα ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ) 08:15
Αναχωρηση απο το Χιονοδρομικο Παρνασσου προς Αθηνα στις 16.00.Στην επιστροφη ακολουθουνται οι αντιστροφες στασεις με την αναχωρηση.
προσφορα για: «Ski Bus Κλαουδατος»: Ημερησια εκδρομη 1 ατομου σε Παρνασσο η Καλαβρυτα.



απο την σελιδα προσφορων : Cheapis

προσφορες