Εγγραφή στο xMall.gr μέσω e-mail, για να λαμβάνετε όλες τις προσφορες και τις εκπτώσεις πρώτοι!
Βάλτε εδώ το e-mail σας:
Τετάρτη, 4 Φεβρουαρίου 2015

«ski bus klaoudatos»: ημερησια εκδρομη 1 ατομου παρνασσο





«ski bus klaoudatos»: ημερησια εκδρομη 1 ατομου παρνασσο
Περιλαμβανει:Μια (1) ημερησια εκδρομη για 1 ατομο που περιλαμβανει μεταβαση & επιστροφη στα Χιονοδρομικα Κεντρα Παρνασσου η Καλαβρυτων με το «Ski Bus Klaoudatos». Για Χιονοδρομικο Καλαβρυτων:Σημεια Αναχωρησης & Ώρες για Ski Bus (Συνολικη Διαρκεια 3 ωρες)
  • Γλυφαδα (Φαναρια Μεταξα & Ποσειδωνος – τερμα λεωφορειων) 4:45 πμ
  • Άλιμος (Αλιμου & Ποσειδωνος / πρωην Habitat) 4:50 πμ
  • Π.Φαληρο (Πραππας) 4:55 πμ
  • Φλοισβος... (Παχος) 4:55 πμ
  • Αμφιθεας (Συγγρου & Αμφιθεας) 5:00 πμ
  • Στροφη Νεας Σμυρνης (Πατριαρχης) 5:05 πμ
  • Άγιος Σωστης (Εκκλησια) 5:05 πμ
  • Καλλιμαρμαρο 5:10 πμ
  • Hilton 5:15 πμ
  • Αμπελοκηποι (Αθηναιον) 5:20 πμ
  • Φαρος Ψυχικου (φαναρι Αγ. Βαρβαρας) 5:25 πμ
  • Μαρουσι (Flocafe) 5:30 πμ
  • Μαρουσι (εναντι Γερμανος) 5:35 πμ
  • Κηφισια (τροχονομος) 5:45 πμ
  • Κηφισο εναντι ΚΤΕΛ (Peugeot) 6:10 πμ
  • Θηβων & Καβαλας (Media Markt) 6:15 πμ
  • Παλατακι (Βασιλοπουλος) 6:20 πμ
  • Δαφνι 6:25 πμ
  • Ελευσινα 6:30 πμ
  • Μεγαρα (Goody’s) 6:40 πμ
  • Ισθμος Κορινθου (24 ωρες) 7:10 πμ
  • Πουντα (διασταυρωση) 7:50 πμ
  • Καλαβρυτα (καταστημα ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ) 8:40 πμ
Αναχωρηση απο το Χιονοδρομικο Καλαβρυτων προς Αθηνα στις 16.00.Στην επιστροφη ακολουθουνται οι αντιστροφες στασεις με την αναχωρηση. Για Χιονοδρομικο Παρνασσου:Σημεια Αναχωρησης & Ώρες για Ski Bus (Συνολικη Διαρκεια 2 ωρες & 40’)
  • Γλυφαδα (Φαναρια Μεταξα & Ποσειδωνος – τερμα λεωφορειων) 4:45 πμ
  • Άλιμος (Αλιμου & Ποσειδωνος / πρωην Habitat) 4:50 πμ
  • Π.Φαληρο (Πραππας) 4:55 πμ
  • Φλοισβος (Παχος) 4:55 πμ
  • Αμφιθεας (Συγγρου & Αμφιθεας) 5:00 πμ
  • Στροφη Νεας Σμυρνης (Πατριαρχης) 5:05 πμ
  • Άγιος Σωστης (Εκκλησια) 5:05 πμ
  • Καλλιμαρμαρο 5:10 πμ
  • Hilton 5:15 πμ
  • Αμπελοκηποι (Αθηναιον) 5:20 πμ
  • Φαρος Ψυχικου (φαναρι Αγ. Βαρβαρας) 5:25 πμ
  • Μαρουσι (Flocafe) 5:30 πμ
  • Μαρουσι (εναντι Γερμανος) 5:35 πμ
  • Κηφισια (τροχονομος) 5:45 πμ
  • Γεφυρα Βαρυμπομπης 6:00 πμ
  • Αγ. Στεφανος (Φουρνος Χωριατικο) 6:05 πμ
  • Λειβαδια (BMW Γεωργοπουλος) 7:15 πμ
  • Καταστημα ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ (διασταυρωση Διστομου) 7:30 πμ
  • Αραχωβα (Αραχωβα Inn) 8:00 πμ
  • Αραχωβα (Ξενια) 8:05 πμ
  • Λιβαδι (πρωην Καταστημα ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ) 8:15 πμ
Αναχωρηση απο το Χιονοδρομικο Παρνασσου προς Αθηνα στις 16.00.Στην επιστροφη ακολουθουνται οι αντιστροφες στασεις με την αναχωρηση.
προσφορα για: «Ski Bus Klaoudatos»: Ημερησια εκδρομη 1 ατομου σε Παρνασσο η Καλαβρυτα!



απο την σελιδα προσφορων : Cheapis

προσφορες